2

Doktor Strange 2 będzie krótkim filmem Marvela

3 maja poznaliśmy czas trwania filmu Doktor Strange 2, a mianowicie Doktor Strange w multiwersum obłędu.

Pod koniec marca do sieci trafiła informacja o metrażu drugiej części Doktora Strange’a. Okazuje się jednak, że była ona błędna – serwis Fandango zamieścił oficjalny czas trwania produkcji. Doktor Strange 2 zamknie swoją historię w 2 godziny i 6 minut, a więc tyle samo co pierwsza odsłona Iron Mana.

Czy to dobrze, że Doktor Strange 2 będzie krótki?

Tak krótki czas trwania może oznaczać, że twórcy mają konkretny i dobrze rozplanowany pomysł na ten film. Obawiam się jednak, że przy takiej ilości nowych wątków, postaci i ich wariantów, nie dostaniemy odpowiedniego wytłumaczenia wszystkich historii.

Doktor Strange w multiwersum obłędu to dziesiąty najkrótszy film Marvela. W ostatnich latach krótsze były tylko:

  • Kapitan Marvel (2 godziny i 3 minuty),
  • Ant Man i Osa (1 godzina i 58 minut),
  • Doktora Strange (1 godzina i 55 minuty).

Studio udostępniło również nową zapowiedź drugiej części Doktora Strange’a. Teaser przedstawia nowe ujęcia Wandy Maximoff, Wonga oraz potwora, który z niewiadomych nam jeszcze przyczyn ich atakuje.

Za Doktor Strange w multiwersum obłędu odpowiada Sam Raimi, reżyser pierwszej filmowej trylogii o Spider-Manie. W obsadzie znaleźli się: Benedict Cumberbatch, Benedict Wong, Rachel McAdams, Elizabeth Olsen, Chiwetel Ejiofor, Xochitl Gomez oraz Bruce Campbell. Film wleci do kin 6 maja 2022 roku.

admin

2 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.